Начальнику центрального відділення державного банку повідомлено про підозру у заволодінні понад 1 млн грн коштів громадян

21.05.2020 14:48

Київською місцевою прокуратурою № 1 повідомлено про підозру начальнику центрального відділення державного банку у м. Києві у заволодінні коштами громадян (ч. 3 ст. 191 КК України).

За даними слідства, керівник відділення банку, шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою з іншими працівниками відділення, незаконно заволоділи грошовими коштами клієнтів банку. Зокрема, працівники банку, використовуючи чужий логін і пароль, отримали доступ до автоматизованої банківської системи та без відома клієнтів банку змінювали інформацію, створювали офіційні банківські документи і проводили фіктивні операції із зняття готівки з карткових рахунків потерпілих. Після цього гроші передавали начальниці відділення, яка розпоряджалась ними на власний розсуд.

На теперішній час потерпілими визнано 19 осіб, яким спричинено матеріальну шкоду у сумі понад 1 млн грн. Наразі перевіряється інформація щодо заволодіння підозрюваною ще 9 млн грн коштів клієнтів.

Крім того, в межах слідства буде надана правова оцінка діям інших працівників банку, задіяних у розкраданні коштів.

Досудове розслідування здійснюється Голосіївським управлінням поліції Головного управління Нацполіції в м. Києві.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Прес-служба прокуратури міста Києва

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X