Начальник медслужби однієї з військових частин постане перед судом за хабар у 1500 доларів США

03.07.2020 09:48

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника медичної служби однієї із військових частини, що дислокується у місті Харків. Військовий обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Слідством встановлено, що начальник медслужби вимагав та одержав 1 500 доларів США від військовослужбовця строкової служби. За ці гроші він обіцяв направити строковика на стаціонарне лікування з метою подальшого  проходження військово-лікарської комісії. Це дало б солдату змогу звільнитися зі служби за станом здоров’я.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Харківського гарнізону об’єднаних сил. Оперативний супровід – Управління СБУ в Харківській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини