Начальник харківської поліції передав ключі від 26 службових автомобілів «Renault Duster» поліцейським офіцерам громади

20.02.2020 17:06

Вручення службового транспорту відбулося на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Участь у заході взяли начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко, керівництво Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, представники Посольства США, ІСІТАР, поліцейські офіцери громади та керівники територіальних відділів та відділень поліції.

Харківщина стала четвертим регіоном України, де поліцейські офіцери громади приступили до роботи. Перед початком служби  кожен з них пройшов ретельний відбір та курс підготовки за участі українських та іноземних фахівців. 

В своєму виступі начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко розповів, що даний проєкт створений для того, щоб кожний громадянин України відчував себе захищеним, навіть у найвіддаленіших куточках нашої держави.  Його реалізація стала можливою завдяки співпраці із міжнародними партнерами.

На сьогоднішній день на території Харківської області створено 23 об’єднані територіальні громади, з яких 13 беруть участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади». На території даних громад вже надають поліцейські послуги 26 поліцейських офіцерів.

- Головним завданням поліцейського офіцера громади є орієнтування на потреби місцевого населення, підтримання постійного контакту з мешканцями, щоденне забезпечення порядку на своїй території та своєчасне реагування на проблеми громади, - додав очільник обласного главку харківської поліції. - Офіцери громади виконують значний обсяг завдань, оскільки здійснюють повноваження дільничного офіцера поліції, інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції, а також разом з громадами вживають заходів для забезпечення безпечного середовища. Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади, то й звітуватиме він не тільки перед поліцією, а і  перед самою громадою. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми.

Багаторівневий відбір дозволив забезпечити громади вмотивованими, відповідальними, відкритими та комунікабельними поліцейськими, які зможуть оперативно впливати на безпекову ситуацію на території громади. А найголовніше, поліцейськими, яким будуть довіряти люди.

Національною поліцією України та міжнародними партнерами поліцейських забезпечено службовим автомобілем Рено Дастер, помповою рушницею, планшетним комп’ютером, бодікамерами, чековим термопринтером тощо. Кожна громада надала поліцейськім приміщення для роботи, оргтехніку.

Очільник харківської поліції Валерій Сокуренко підписав Меморандум про партнерство з головами об’єднаних територіальних громад, які беруть участь у проекті. Ця співпраця спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорону прав і свобод людини та протидію злочинності на території громад.

Наприкінці заходів представник відділу з правоохоронних питань Посольства США  та місцевої влади та ІСІТАР привітали нових поліцейських офіцерів громади із завершенням навчання та побажали їм успіхів в роботі.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області  

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини