НАБУ та САП повідомили екссудді Вишгородського районного суду про підозру

29.01.2020 05:40

Ексуддю підозрюють у внесенні недостовірних даних до декларації особи. Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вручили йому підозру.

 

Фото з відкритих джерел

 

Про це повідомляє інформаційна агенція "Погляд".

Учора, 27 січня, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили екссудді Вишгородського районного суду про підозру у внесенні завідомо недостовірних даних у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

«За даними слідства, у деклараціях за 2016, 2017 та 2018 роки нині колишня суддя не вказала фінансові зобов’язання, що виникли у неї внаслідок отримання позики. Зокрема, підозрювана у декларації за 2016 і 2017 роки не зазначила відомості на загальну суму понад 669 тис. грн, у декларації за 2018 рік — на понад 659 тис. грн», інформує офіційний сайт НАБУ, і додає, що досудове розслідування зазначених фактів детективи бюро здійснюють із серпня минулого року.

Також НАБУ звертає увагу, що, згідно із частиною першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини