НАБУ проти рейдерів: розслідування подій навколо «Росток-Холдингу» триває

20.02.2019 15:06

Акціонери і керівництво компанії «Росток-Холдинг» підозрюють, що поки триватиме судовий процес, призначені АРМА «нові управителі» (якими, за дивним «збігом» обставин, виявилися представники конкуруючої агрокомпанії) за підтримки завезених озброєних «тітушок» за безцінь розпродадуть майно підприємств холдингу.

Аби запобігти такому сценарію, 11 лютого 2019 року Солом’янський районний суд міста Києва за клопотанням Національного антикорупційного бюро ухвалив рішення повторно заарештувати корпоративні права, а також все нерухоме майно групи «Росток-Холдинг» з метою уникнення його протизаконної реалізації представниками АРМА.

Нагадаємо, 10 січня 2019 року старшими детективами НАБУ розпочато досудове розслідування протиправних дій посадових осіб Національної поліції в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури №6, судової гілки влади, а також АРМА.

«Все, що можу зараз сказати, в НАБУ розслідується кримінальне провадження, пов’язане із цими подіями, пов’язане з «Росток-Холдинг», відповідь на всі ці запитання надасть слідство», - коментує заступник керівника підрозділу детективів НАБУ. – «На даному етапі, враховуючи, що пройшов незначний проміжок часу з початку розслідування, відбуваються активні слідчі дії, а саме допити свідків, витребування інформації, виїмки документів».

Розплутати «павутиння» імовірного замовника та організатора рейдерського захоплення пана Якова Грибова під силу лише детективам НАБУ, на що й сподівається колектив групи компаній «Росток-Холдинг». Крапку в цій історії ставити зарано, адже розслідування триває. Пильнуйте за розвитком ситуації разом з Наталею Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини