НАБУ проти АРМи: зупинити рейдерський конвеєр

В організації схем привласнення чужого майна підозрюють… антикорупціонерів. Хто ініціював слідчі дії відносно сумнозвісної АРМА? Та чому цей орган все частіше називають рейдерським конвеєром? Дізнавайтесь з відеосюжету Наталії Дігтяр.

3 квітня, 11-та ранку. Під центральним входом АРМА зупиняється 4 службових мікроавтобуси. З двадцять чоловік у формі НАБУ прямує до приміщення Агентства з розшуку та менеджменту активів. Окрім детективів та бійців спецпідрозділу Антикорупційного бюро до приміщення нікого не пускають.

Співробітники АРМА викликають на місце поліцію. Але і їй заборонено втручатися.

За годину на офіційному сайті НАБУ з’являється інформація: НАБУ проводить в АРМА обшуки. Слідчі дії тривали 7 годин поспіль.

«Здійснювалися обшуки детективами в рамках розслідування провадження за фактами можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів як правоохоронної, так і судової гілок влади, а також самої АРМА, в результаті чого юридичним особам могло бути завдано збитків на суму 9,5 млн. грн», - повідомила керівник зовнішніх комунікацій НАБУ Світлана Олефірова, - «Знову ж таки, в межах цього провадження досліджуються обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном на суму понад 3,6 млрд грн, що належить підприємству «Росток-Холдинг». Також під час розслідуванні вивчаються ще й обставини, вчинені низки правочинів, які могли бути зроблені з використанням підроблених печаток, штампів і документів, які належали певним підприємствам».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини