НАБУ порушило справу проти Міністра інфраструктури Владислава Криклія

12.06.2020 13:40

Після виходу в ефір журналістського розслідування «Стоп корупції» про Міністра інфраструктури України Владислава Криклія, НАБУ порушило кримінальне провадження й повідомило про початок слідства.

Владислав Криклій Фото: СтопКор

Про це йдеться в листі-відповіді на запит ГО «Стоп корупції».

«Повідомляємо, що детективами Національного антикорупційного бюро України, за вашим зверненням, розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №52020000000000368 за фактом подання Міністром інфраструктури України Криклієм В. А. завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік», — зазначено в повідомленні.

Фото: СтопКор

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення — ст. 366-1 КК України.

Нагадаємо, раніше журналістка «СтопКору» Христина Кришиха з’ясувала, що міністр Криклій не задекларував майно свої цивільної дружини Тетяни Декало, з якою проживав спільно 10 років. Відповідно до законодавства, майно людини, з якою він проживав більше 180 днів, необхідно було внести у декларацію. Як стало відомо, жінка володіє квартирою за 350 тисяч доларів, у якій проживає з паном міністром, та преміум-авто.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини