На знак солідарності з Чехією країни Балтії висилають дипломатів РФ

23.04.2021 15:44

23 квітня Литва, Латвія і Естонія вирішили оголосити російських дипломатів у своїх країнах персонами нон грата на знак солідарності з Чехією. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій міністерствами країн у п’ятницю, пише "Європейська правда", передає "УП".

Krainy Baltii
Фото: gorod.lv

"23 квітня 2021 року міністр закордонних справ Едгар Рінкевичс ухвалив рішення оголосити одного дипломата посольства Росії в Латвійській Республіці небажаною особою", - сказано у повідомленні МЗС Латвії.

Рішення міністра було прийнято на знак солідарності з урядом Чехії у зв'язку з незаконною діяльністю російських спецслужб в Чехії, а також після оцінки діяльності дипломата посольства Росії і виявлених порушень в Латвії, відзначили в міністерстві.

Міністерство закордонних справ Литви, своєю чергою, вирішило вислати двох співробітників посольства у Вільнюсі, "оскільки вони здійснювали діяльність, несумісну з їхнім дипломатичним статусом". Їм надали сім днів для того, щоб покинути Литву.

Посольство Литви в Москві також висловило готовність допомогти посольству Чехії в Росії виконувати функції, які були порушені через наказ Москви про різке скорочення штату.

В МЗС Литви відзначили, що рішення було прийняте у тісній координації з латвійськими та естонськими партнерами.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, СБУ провела обшуки в офісі Коломойського.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини