Політична «швидка»: на Житомирщині Зе-нардеп піариться на автівці «медичної допомоги

У Чуднівському районі на Житомирщині автівку «швидкої допомоги» прикрасили символікою партії «Слуга народу» та написом «Від народного депутата України Сергія Кузьміних». Як з’ясувалось, авто для медиків придбали у 2020 році коштом державного бюджету.

Політична реклама на кареті "швидкої медичної допомоги" на Житомирщині Фото: Олевськ онлайн

У Чуднівському районі на Житомирщині активісти зафіксували факт політичної реклами. Районна лікарня оригінальним способом – у політичні кольори партії – прикрасила автівку «швидкої допомоги». У такий спосіб вирішили подякувати народному депутату від партії «Слуга народу» Сергію Кузьміних за придбану в 2020 році Житомирською ОДА машину для медиків.

Про це розповів координатор ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв на порталі «Олевськ онлайн».

Як стало відомо, підприємець та голова Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних»  Сергій Кузьміних не власним коштом придбав машину. Транспорт для районної лікарні вартістю 900 тис. грн куплений у 2020 році коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Обраний народним депутатом в одномандатному окрузі №67  Чуднівського району Житомирської області від партії «Слуга народу» Сергій Кузьміних лише подав до Мінрегіону пакет пропозицій стосовно фінансування першочергових соцекономічних потреб округу на суму близько  10 000 000 грн. Пропозиції були включені до розпорядження Уряду про розподіл субвенції місцевим бюджетам.

«Це конкретна допомога регіонам мого округу та звичайним громадянам, я хочу, щоб мої виборці відчули зміни в повсякденному житті»,прокоментував тоді цю подію народний депутат України Сергій Кузьміних у ЗМІ.

Сергій Кузьміних обраний по округу 167 на Житомирщині Фото: соціальні мережі

У результаті спрямування КМУ коштів, серед іншого,  для КНП «Чуднівська ЦРЛ» придбали спеціальний автомобіль за 900 тис. грн.

«Ми спостерігаємо початок передвиборчої агітації. Це добре, що депутат піклується про свій округ і щось робить для людей. Але приписувати собі та партії придбання машини державним коштом, а значить – за наші податки – некоректно. Це ставить в нерівні умови кандидатів і по суті є політичною корупцією. Адже він не власним коштом придбав автівку. Відстоювати інтереси округу – це робота народного обранця, за яку він отримує зарплатню, знову ж таки, з наших податків. Що було, якби кожен депутат підписував свою роботу? До виділення коштів на «швидку», окрім нардепа, долучились і Мінрегіон, і голова ОДА, і керівник медзакладу, який повідмив про потребу в транспорті для медиків. Тож усіх на «швидкій» згадувати? А політичну рекламу оплачувати треба лише з виборчого фонду, а не рекламуватися коштом платників податків», — пояснює координатор ВГО «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв.

Зазначимо, підприємець Сергій Кузьміних є головою підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Також він є ініціатором законопроєкту «Про лікарські засоби», який стосується контролю якості ліків.

Нагадаємо:

  • Як повідомляв «СтопКор», житомирські активісти звернулися до обласної ради з приводу неконтрольованої видачі Держгеонадрами спецдозволів на видобуток бурштину в регіоні без згоди громади. Активісти обурені самоусуненням депутатів від питання захисту родовищ природних копалин на Житомирщині.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини