На Житомирщині поліція взялася за аферу з ремонтом будинку дитячої творчості

У Лугинах Коростенcького району Житомирщини голова ОТГ разом із підрядником прокрутили аферу на ремонті Будинку дитячої творчості. За виявленими житомирськими активістами ГО «Стоп корупції» фактами правоохоронці порушили кримінальне провадження. Про це розповів координатор «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв на своєму ресурсі «Олевськ онлайн».

Фото: сайт Лугинської ОТГ

На підставі зібраних громадськими активістами ГО «Стоп корупції» фактів правоохоронні органи разом з Держаудитслужбою провели перевірку. За її результатами було порушено кримінальну справу за статтею 191 ч. 3. Про це координатору ГО «Стоп корупції» в Житомирській області Олександру Ігнатьєву повідомили в слідчому відділі Коростенецького районного управління поліції.

Фото: Олевськ онлайн

«Між ТОВ «Фалькон Пауер» і Лугинською сільською радою укладено договір підряду на «Капітальний ремонт Будинку дитячої творчості за адресою: смт Лугини, вул. М.Грушевського, 3».

Перша транзакція в сумі 555 210.0 грн була здійснена 30 жовтня 2019 року. Призначення платежу —  «попередня оплата 30% за «Кап.ремонт Будинку дитячої творчостi смт Лугини, вул. М.Грушевського, 3». 1 листопада 2019 року з розрахункового рахунку ТОВ «Фалькон Пауер» грошові кошти в сумі 365 013 грн були перераховані ФОП Іванов А. Ю. Предметом закупівлі вказано:  «За придбанi будiвельнi матерiали для ремонту будинку дитячої творчостi смт. Лугини»», - повідомляє Ігнатьєв подробиці громадського розслідування.

Активісти з’ясували: засновник ФОП Іванов А.Ю. є директором ТОВ «Фалькон Пауер».  У цих двох фірм одна юридична адреса. Тобто Іванов купував сам у себе.

Скріншот: Олевськ онлайн

Цікаво, що ФОП директора підрядної організації займається виготовленням деревного вугілля та не є продавцем або виробником будівельних матеріалів.

До того ж, згідно з наданою підрядником документації і гарантійним листом  ТОВ «Фалькон Пауер», будівельні матеріали мали закуповуватися у ФОП Дубченко Євгена Євгеновича.

Отже, що саме купив у себе директор підрядної організації і яке вугілля використовують у ремонті Будинку дитячої творчості - невідомо. Якість  будівельних матеріалів і ремонту, а також використання некваліфікованої робочої сили  можуть нести небезпеку для дітей.

«Ретельна перевірка була проведена оперативно і в стислі терміни», – підкреслив Олександр Ігнатьєв.

Зазначимо, нещодавно активісти виявили факти роздачі за безцінь державних дозволів на видобуток природних копалин на Житомирщині.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини