На Житомирщині депутати протестують проти вчорашнього студента на посаді заступника керівника області

07.02.2020 12:47

Перший заступник керівника Житомирської обласної адміністрації Володимир Федоренко отримав посаду майже одразу після закінчення університету. Це його перший досвід роботи на керівних посадах у держструктурах – написав на своєму сайті активіст ГО "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

Подібне свавілля щодо призначень керівників області та нашестя "київського десанту" у сусідній регіон викликало обурення навіть у місцевих депутатів. У міськраді Житомира вже підготували звернення до президента та Верховної Ради України, у якому пропонують ліквідувати інститути обласних адміністрацій та райдержадміністрацій, а натомість надати територіальним громадам право самостійно обирати голів районів і областей – без призначень згори.

"Депутати не дурні, їх починає дратувати, що людину геть без досвіду роботи, яка тільки у 2014 році в 41 рік закінчила університет заочно, ставлять заступником голови області. Якщо інші заступники – професіонали у своїй сфері, то випадок із призначенням першого заступника керівника Житомирської ОДА просто клінічний. Це не просто призначення, а прояв неповаги до жителів області, працівників апарату обладміністрації й облради, голів ОТГ, мерів та депутатів міськрад", – сказав у коментарі "СтопКору" пан Ігнатьєв.

Ми вже писали раніше про обурення жителів Овруцького району призначеним громаді очільником району.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X