На Житомирщині мешканці села вийшли на протест проти запуску шкідливого виробництва

Громада села Корощине Олевського району на Житомирщині перекрила дорогу місцевого значення. Люди протестують проти шкідливого виробництва з виготовлення деревного вугілля поблизу села. Про це розповідає місцевий активіст "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

За його словами, 3 квітня в селі відбулись громадські слухання, на яких обговорювали питання встановлення шести діжок поблизу села. Усі присутні представники громади заявили про свою незгоду, оскільки виробництво передбачає утворення смогу, який є шкідливим для здоров’я тих, хто його вдихатиме.

Громадські слухання

"Підприємці знехтували думкою мешканців та все одно продовжують налагоджувати виробництво", – зазначив активіст в коментарі "СтопКору".

Цікаво, що у 2016 році аналогічна проблема вже виникала в мешканців сусіднього села Стовпинка. Тоді підприємець із Запоріжжя встановив діжки для випалювання деревинного вугілля попри категоричне заперечення громади. Історія закінчилась конфліктом – обурені люди розгромили самовільно встановлені споруди.

"СтопКор" й надалі стежитиме за розвитком подій у цій справі й інформуватиме читачів. Чекайте на подробиці в наступних матеріалах.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини