На Житомирщині чиновники незаконно наживалися на видобутку корисних копалин

09.02.2017 12:12

Співробітники служби безпеки України затримали чиновників філії-заводу держпідприємства, які організували незаконний промисловий видобуток торфу на Житомирщині.

Про це розповіли в прес-службі СБУ.

"Філія-завод держпідприємства впродовж 2014-2016 років видобувала корисні копалини у промислових масштабах за відсутності у державного підприємства спецдозволів на користування надрами. Незаконний видобуток торфу та грунтосуміші здійснювався на території родовищ "Озерянське" і "Гвоздь" в Овруцькому, Олевському та Лугинському районах Житомирщини", – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці розповіли, що за час нелегального видобутку торфу на рахунки заводу надійшло майже три мільйони гривень. Вони з'ясували, що 1,8 мільйона гривень з цієї суми чиновники зняли на господарські потреби, але не змогли пояснити на що використано гроші.

Раніше повідомлялося, що оперативники управління захисту економіки Чернігівщини виявили, що посадові особи комунального підприємства Чернігова присвоїли більш як 33 мільйони гривень державних субвенцій.

Нагадуємо, співробітники служби безпеки України повідомили, що чиновники "Укргазвидобування" розкрали майже 96 мільйонів гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X