“На заяви Сивохи має реагувати Служба безпеки України”, – Княжицький

12.03.2020 21:38

Радник секретаря Ради Національної безпеки та оборони Сергій Сивохо робить антиукраїнські заяви на які має реагувати СБУ.

Про це сказав нардеп з фракції "ЄС" Микола Княжицький, повідомляє "Depo.ua" з посиланням на "Прямий".

"Я розумію ветеранів, які воювали за свою батьківщину, у той час як Сівохо втік з Донецька і відсиджувався в Києві, а вони були на фронті. І приходить Сівохо з заявами, на які має реагувати Служба безпеки України", – зазначив він.

За словами нардепа, якщо держава не буде реагувати на заяви зрадницькі, на заяви антиукраїнські, то українці будуть на них реагувати самі.

"Це показує повне безсилля держави і повний провал політики Зеленського, який замість того, щоб почати укріплювати міжнародну коаліцію, як це відбувалося раніше, почав говорити, що то треба припинити стріляти, то запускається теза про внутрішній конфлікт. І це є наслідок всіх тих тез", – зазначив Княжицький.

На думку нардепа, позиція президента Володимира Зеленського щодо антиукраїнських заяв Сівохо свідчить про його капітулянтську позицію у війні проти російського агресора на Донбасі.

"Але коли у нас є російська агресія, то ми повинні говорити про те, як від неї захиститися і об'єднати людей навколо цього, і весь світ навколо цього об'єднати. І коли ми це підмінюємо поняттям внутрішнього конфлікту, то ми тим самим граємо на руку агресору, що робить і президент, і його команда, і Сівохо, і, на жаль, Данілов, який, в принципі, людина патріотична, але зараз це або шизофренія, або він викручується. Ну тоді звільни цього позаштатного радника, якщо ти відмовляєшся від його слів. Абсурд", – сказав політик.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини