На Запоріжжі судитимуть керівника підприємства за порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю

20.05.2020 13:32

Прокуратура Запорізької області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора одного з підприємств м. Мелітополя за фактом порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч. 1 ст. 333 КК України).

За даними слідства, директор підприємства у липні 2019 року з метою незаконного експорту, діючи в порушення вимог діючого законодавства, за відсутності передбаченого дозволу чи висновку служби Державного експортного контролю України, на виконання раніше узгоджених домовленостей з іноземною компанією, організував через митний пост «Мелітополь» Запорізької митниці ДФС відправлення до Російської Федерації індукційної тигельної плавильної електропечі з контрактною вартістю понад 90 тис доларів США.

Невід’ємною складовою указаної електропечі є тиристорний перетворювач частоти, що віднесений до товару подвійного використання - військового призначення, допущеного у цивільному використанні, а його міжнародна передача підлягає державному експортному контролю.

Скоординованими зусиллями органів прокуратури, СБУ та митного контролю протиправну діяльність було викрито та задокументовано, відправлення товару скасовано, на тигельну піч накладено арешт.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X