На Запоріжжі хлопець відправляв наркотики через “Нову Пошту” (фото)

20.11.2019 19:33

19 листопада у Запоріжжі затримали 22-річного хлопця, який відправляв наркотичні речовини шляхом поштових відправлень. Правоохоронці знайшли у нього канабіс та амфетамін.

Запорізькою місцевою прокуратурою №3 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту наркотичних засобів та психотропних речовин, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, повідомляє пресслужба ГПУ Запорізької області.

22-річний місцевий житель намагався шляхом відправлення поштових посилок до інших міст України збути особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс та психотропну речовину амфетамін, а також інші невстановлені речовини в одному з відділень «Нової пошти», розташованому в Дніпровському районі м. Запоріжжя.

У ході зазначених дій вказаний молодик був затриманий працівниками УПН ГУНП в області та Дніпровського ВП ГУНП в області, якими у нього було вилучено вказані засоби та речовини.

У ході проведення невідкладних слідчих дій за місцем проживання зазначеної особи, працівниками поліції виявлено та вилучено аналогічні наркотичні засоби та психотропні речовини з ознаками розфасування та упакування для подальшого збуту

Того ж дня СВ Дніпровського ВП ГУНП в області спільно з Запорізькою місцевою прокуратурою №3, вказаного молодика затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Санкція статті за даний злочин передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Запорізькою місцевою прокуратурою № 3 надалі проводяться заходи з координації діяльності піднаглядних правоохоронних органів, спрямовані на попередження, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

  

Свою позицію з приводу даного інциденту висловила "Нова пошта".

"За правилами компанії «Нова Пошта», клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються.

Згідно з Публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам.

Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України.

Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ).

Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці", – йдеться у повідомленні компанії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X