На Запоріжжі депутата затримали на хабарі (фото)

Депутата Запорізької міської ради затримали за вимагання та отримання 12 тисяч доларів хабаря

Прокуратурою Автономної Республіки Крим, спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь та ГВ БКОЗ УСБУ в Запорізькій області викрито на отриманні неправомірної вигоди у сумі 12 000 доларів США депутата Запорізької міської ради – заступника голови постійної комісії з питань власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.
Встановлено, що вказаний депутат вимагав від громадянина неправомірну вигоду за вирішення питання щодо виділення у власність останньому земельної ділянки на території м. Запоріжжя, а також за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Раніше задокументовано отримання вказаним депутатом першої частини хабаря.
Зазначеного депутата, 2 червня 2020 року, у м. Запоріжжя затримано під час одержання другої частини обумовленої суми неправомірної вигоди у розмірі  243 тисяч гривень, що еквівалентно 9 тис. доларів США. Наразі затриманому готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу, передає пресслужба прокуратури Криму
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини