На Закарпатті поліцейські затримали п’яного прокурора (фото)

Прокурор прокуратури Закарпатської області, Валерій Черничко був затриманий працівниками поліції за керуванням автомобілем в стані алкогольного сп'яніння.

Chernychko
Фото: Закарпаття онлайн

За словами свідків, прокурор, який тиждень тому не пройшов атестації в Офісі генерального прокурора і підлягає звільненню з органів прокуратури, вів себе нахабно, погрожував неприємностями патрульним та відмовився проходити тест на драгері.

Працівниками поліції був складений акт протокол, який був підписаний свідками події.

За наявною інформацією, прокурор Черничко з самого ранку оббивав пороги наркодиспансеру, та домовлявся з керівництвом медзакладу про отримання довідки про відсутність алкоголю в крові, передає "Ungvar.info".

Чи дійшли згоди прокурор та лікарі наразі невідомо, але варто звернути увагу, що про даний факт вже знає керівництво прокуратури Закарпатської області.

Як відомо прокурор Черничко, це такий собі смотрящий корумпований прокурор, в круг обов'язків якого входило створення проблем забудовникам в Закарпатській області та вимагання від них грошових коштів на «прокурорський общак» за неперешкоджання підприємцям у їх підприємницькі діяльності.

Десятки скарг від підприємців регіону, направлених на ім'я Генпрокурора, якраз і стали причиною того що даний корумпований персонаж провалив співбесіду та підлягає звільненню в найближчий час.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини