На Закарпатті кандидат намагається підкупити виборців кукурудзою

15.12.2016 16:04

У селі Яківське на Закарпатті кандидат на посаду голови об'єднаної територіальної громади проводить агітацію виборців кукурудзою.

Про такий метод підкупу від місцевих жителів дізналась журналістка "СтопКору" Наталя Полинкова, яка слідкує за передвиборчим процесом у регіоні.

"У селі Яківське кандидат на посаду голови об'єднаної територіальної громади Михайло Капустей агітував виборців голосувати на його підтримку, в обмін на голос пропонував людям кукурудзу. Місцеві розповіли, що у село приїхала машина, вивантажила кукурудзу і сказали людям голосувати за Капустея. А ще пан Василь, який живе у селі Яківське, розповів, як брат того ж кандидата із дружиною ходив по домівках і роздавав по 1000 гривень за Капустея", – зазначила журналістка "СтопКору" Наталя Полинкова.

Додамо, що раніше знімальна група "СтопКору" зафіксувала, як заступник голови територіальної виборчої комісії у селі Поляна Йовбак сідає у позашляховик одного з кандидатів на посаду голови об'єднаної територіальної громади – Михайла Капустея.

Нагадаємо, що журналісти проекту зафіксували низку порушень у ході передвиборчої кампанії. Серед них – підкуп виборців одним з учасників перегонів Андрієм Гриньовим. Окрім того, у списку кандидатів на посаду голови об'єднаної територіальної громади зареєстровані одразу 4 людей з однаковим прізвищем.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини