На Закарпатті чоловік поширював фальшиві гроші: що відомо

20.11.2019 17:58

Місцева прокуратура міста Берегівськ довела вину мешканця Мукачівщини у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні з метою збуту підроблених двохсотгривневих банкнот. Відомо, що він неодноразово вчиняв подібні злочини.

За інформацією заступника керівника Берегівської місцевої прокуратури Віктора Кузана, у серпні 2019 року, обвинувачений, відбуваючи «умовне» покарання за крадіжку, отримав у м. Мукачеві п’ять  підроблених двохсотгривневих банкнот, повідомляє пресцентр ГПУ.

У подальшому, уже на Берегівщині, він двічі розрахувався підробками за  продукти харчування у місцевих магазинах. Покупки чоловік робив на мінімальні суми, отримуючи, таким чином, значні суми здачі справжніми коштами.

При затриманні, підозрюваний викинув дві наявні у нього підроблені банкноти, а третю - добровільно видав працівникам поліції.

Враховуючи усі обставини справи, а також те, що чоловік скоїв злочин під час призначеного іспитового строку за крадіжку, його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі обвинувачений утримується під вартою без можливості внесення застави.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X