На захисті чиїх інтересів стоїть суд, приймаючи рішення на користь церковної громади «Християнська надія»?

29.04.2021 20:52

Учора судді оголосили вступну та резолютивну частини рішення за позовом релігійної громади «Помісна церква християн віри євангельської   "Християнська надія"» щодо визнання недійсним рішення КМДА про присвоєння зеленій зоні за адресою Жмаченка, 20 у м. Києві статусу парку.

Фото: СтопКор

До вчорашнього дня місцевим жителям вдавалося фізично відстоювати парк, але найголовніше протистояння відбулося в Господарському суді Києва.

Саме через суд представники церковної громади "Християнська надія" і забудовника "Інтергал-буд" намагалися скасувати рішення КМДА про присвоєння зеленій зоні статусу парку. І їм це вдалося: рішенням в ім’я України визнано недійсним розірвання договору оренди з релігійною громадою і надання зеленій  статусу парку.

Нагадаємо, 21 грудня 2020 року ДАБІ видала дозвіл на будівництво. Площа об’єкту — 46,6 тисячі квадратних метрів. Замовником будівництва значиться релігійна громада "Християнська надія". У червні 2020 року вона отримала містобудівні умови на будівництво комплексу на вул. Жмаченка, 20 висотою в 73,5 метра.  А у вересні 2020 року Київрада розірвала договір оренди з "Християнською надією". При цьому відомості до Реєстраційної служби задля скасування державної реєстрації прав на земельну ділянку за Помісною церквою християн віри євангельської були надані чомусь лише наприкінці грудня 2020 року, що дозволило вірянам під головуванням «Інтергал буду» отримати дозвіл на будівництво попри всі невідповідності.

Мабуть, праві були місцеві жителі, кажучи, що «їхні ресурси непорівнянні з можливостями "Інтергал-Буду", який може "продавлювати" потрібне йому рішення всіма способами, адже на кону величезний прибуток».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини