На вибори у більшості випадків прийшли люди старше 50 років, — дослідження

28.10.2020 14:22

Соціологічна група "Рейтинг" в день виборів провела дослідження електорату. За його результатами, більшість виборців, які прийшли на вибори, старше 50 років.

Фото: EPA/TATYANA ZENKOVICH

Про це пише РБК-Україна.

Більше половини 56% з тих, хто прийшов ділянки були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їхня частка становить 45%.

У той же час, молодь була менш активною - лише 11% з тих, хто прийшов на вибори, були люди у віці 18-29 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 18%.

Найбільший перекіс у бік старшого електорату відбувся переважно в містах, частіше у чоловіків. У регіональному розрізі частіше на Сході і Півдні країни, де частка виборців старше 50 років становила 60%.

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 25 жовтня по всій Україні, за винятком окупованих Росією територій. Вибіркова сукупність: 8747 респондентів, що взяли участь у виборах, на виході з 140 виборчих дільниць, відібраних випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності. Для випадкового відбору респондентів була застосована методика сталого кроку. Помилка репрезентативності: не більше 1,4%

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Кабмін планує звільнити голову Харківської ОДА Кучера.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X