На Волині військових змусили вигрібати воду з калюж перед приїздом Зеленського (фото, відео)

09.07.2020 20:55

У Луцьку перед візитом глави держави військовим наказали вигрібати воду з калюж, після чого ями залили смолою і засипали гравієм.

Фото: 24 Канал

Сьогодні, 9 липня, президент Володимир Зеленський прибув до Волинської області. Під час робочого візиту він, зокрема, відвідає 204-ю Севастопольську бригаду тактичної авіації, яка зараз розташована в Луцьку.

Як пише "24 канал" з посиланням на власні джерела в 204-й Севастопольській бригаді тактичної авіації, там перед візитом глави держави військовим нібито наказали вигрібати воду з калюж, що утворилися внаслідок відсутності ремонту дороги, передає "Рупор".

ЗМІ стверджує, що військові вигрібали воду з калюж пластиковими пляшками і саморобними віниками, таким чином осушуючи болото.

Як повідомляє джерело "24 каналу", наказ нібито дало командування частини під виглядом ремонту доріг, який не проводився до того протягом приблизно 20 років.

"Спочатку військові осушили ями, після чого їх залили смолою і засипали гравієм. Такий" ремонт "проводили на виїзді з льотного поля на КПП", - пишуть журналісти і публікують відповідні фото і відео.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини