На Волині правоохоронці затримали чоловіка за підкуп посадовця поліції

18.06.2020 15:43

Мешканець Львівської області намагався уникнути відповідальності за скоєне правопорушення та повернути вилучене авто, запропонувавши хабар заступникові начальника одного з відділів поліції Волині. Тепер порушник відповідатиме за ще один злочин.

Співробітники Горохівського відділу поліції розпочали кримінальне провадження відносно 25-річного жителя Львівщини за незаконну вирубку лісу. Автомобіль чоловіка з деревиною вилучили.  

Невдовзі фігурант звернувся до заступника начальника-начальника слідчого відділення Горохівського ВП з пропозицією: 1 500 доларів США "винагороди" за закриття матеріалів провадження та повернення транспортного засобу.

Поліцейський доповів про спробу підкупу працівникам Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

У службовому кабінеті поліцейського чоловіка затримали оперативники УДВБ НПУ, слідчі ГУНП у Волинської області, під процесуальним керівництвом прокуратури, на передачі грошей. 

Наразі готується вручення йому підозри за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. За підкуп службової особи фігурантові загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини