На Волині обмежили російську мову: облрада запровадила мораторій і назвала умови його припинення

21.12.2018 11:23

Обласна рада вирішила прийняти відповідний мораторій на використання російської мови.

У четвер, 20 грудня, під час пленарного засідання 22 сесії Волинської обласної ради прийняли мораторій на використання російськомовного культурного продукту, дія якого закінчується тільки після повного припинення окупації території України. Про це повідомляє видання "Волинські новини".

Таке рішення прийняли для того, щоб уникнути ескалації напруженості в суспільстві та запобігати виникненню розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Крім цього, прийняте рішення матиме позитивний вплив на захист українського інформаційного простору від гібридних атак Росії.

Додамо, міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд несподіваним вчинком вразила Мережу, прямо під час виступу перейшовши на українську мову і звернувшись до Росії й громадян України. Відео зі зверненням з приводу захоплених Росією в полон в Азовському морі українських моряків було опубліковано в Інтернеті та викликало ажіотаж в соціальних мережах.

Крім того, народні обранці Харківської обласної ради проголосували за скасування свого рішення від 2012 року, згідно з яким російська мова набувала статус регіональної.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини