На Вінниччині родина поліцейської придбала на пільгових умовах власне житло

29.01.2020 16:56

Родина поліцейської Ілони Бардіян, старшого інспектора з інформаційної підтримки Крижопільського відділення поліції, вже понад пів року проживає у власній двокімнатній квартирі. Завдяки програмі фінансового лізингу, ініційованій Міністерством внутрішніх справ України, Ілона Бардіян, яка самотужки виховує двох синів, стала власницею квартири у рідному місті. 

Офіцер поліції Ілона Бардіян працює в органах внутрішніх справ 10 років. Разом з неповнолітніми синами проживала  разом з матір’ю , оскільки коштів на придбання житла не мала. На початку минулого року дізналась про можливість придбання власного помешкання завдяки спеціальній державній програмі фінансового лізингу.

Зібравши всі необхідні документи жінка подала їх до Державної іпотечної установи.

"Сума досить велика, а оскільки я сама виховую діток, у мене були сумніви з цього приводу, але все ж таки перспективи мати власне житло, окрім цієї програми у мене не було", - розповідає поліцейська.

Чекати довелося недовго і  через шість місяців родина вже переїхала до власної двокімнатної квартири.

"Помешкання шукали недовго, адже Крижопіль містечко невелике, тому квартир, що підходять до вимог лізингу було небагато", - згадує Ілона. - "Суму виплат за квартиру мені розрахували до мого граничного пенсійного віку. Платіж в місяць, як для моєї зарплатні, становить досить реальну суму – більше двох тисяч гривень. Також є можливість дострокового погашення".

Найбільше жінка задоволена тим, що у синів Володимира та Ростислава з’явилась власна кімната, де вони можуть займатися особистими справами. Раніше такої можливості не було.

Старшому сину Ілони 16 років. Переїхавши до помешкання, як найстарший у родині, хлопець усі чоловічі обов’язки взяв на себе.

Ілона все робить для того, аби в її оселі було затишно, сини їй в усьому допомагають.

Жінка тішиться, що найзаповітніша мрія родини стала реальністю, адже у кожної щасливої  сім’ї  має бути  свій дім. І вдячна, що отримала таку можливість завдяки програмі пільгового фінансового лізингу.

За інформацією начальника відділу з питань житлового забезпечення та капітального будівництва ГУНП у Вінницькій області Тетяни Клюси, з початку дії програми  вже  17  поліцейських родин Вінниччини переїхали до власних осель.

Відділ комунікації поліції
Вінницької області 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X