На Вінниччині й Київщині з’явилися нові представництва всеукраїнської антикорупційної мережі

Понад 80 регіональних підрозділів і сотні вдалих кейсів боротьби з корупціонерами: всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» не зупиняється на досягнутому й стає на захист Могилева-Подільського й Бучі. Відтепер організація має вже 85 осередків у всій Україні.

У Вінницькій та Київській областях було відкрито 2 нових підрозділи ВГО «Стоп корупції». Активісти прагнуть спільно розв'язувати наявні проблеми, аби люди не опинялися сам на сам з побутовою та державною корупцією.

«Головне – не боятися. Ми – поруч. Ми як організація завжди об’єднаємося, завжди приїдемо, надамо допомогу і в разі якихось проблем порушимо цю ситуацію на центральному рівні, аби наш осередок не опинився сам на сам із ризиками, які пов’язані з небезпечним процесом боротьби з корупцією», – наголосив співзасновник ВГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Осередок у Могилеві-Подільському очолив місцевий активіст Валерій Следь. Пан Валерій зізнається: його завжди гнітила корупція – як побутова, так і на державному рівні. Торік познайомився з представниками команди «СтопКору» й зацікавився їхньою діяльністю. А згодом разом із друзями вирішив відкрити новий осередок.

Валерій Следь Фото: з особистого архіву

У Бучі головою нового підрозділу стала депутатка Анастасія Переяславська. Вона зазначає: у місті є багато напрямків для праці в антикорупційній сфері. Зокрема, тут відбувається хаотична забудова, яка спричинила значний суспільний резонанс. Тому бучанський осередок «СтопКору» може стати потужним майданчиком для відстоювання інтересів громади.

Bucha
У Бучі відкрили відокремлений підрозділ ВГО "Стоп корупції" Фото: СтопКор

Для підтримки нових стопкорівців приїхали активісти з різних регіонів.

«Родина «Стоп корупції» зростає, нас уже 85 осередків. Сила «СтопКору» у тому, що ми можемо зібратися всі разом, а це дуже велика кількість юристів, правозахисників, небайдужих людей. Вони можуть приїхати безпосередньо в осередок і дати відсіч тим чиновникам, які попирають закон», – зазначив адвокат, співзасновник ВГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький.

Нагадаємо, що ви також можете не стояти осторонь проблем вашого міста й приєднатися до команди «СтопКору». Лише разом ми – велика сила, що чинить опір беззаконню.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини