На Вінничині двом дембелям-любителям “руського миру” з Придністров’я “вказали на двері” (фото)

25 листопада на Вінниччині два іноземних громадянина через любов до військово-пропагандистської атрибутики «руського миру» мали проблеми з перетином контрольно-пропускного прикордонного пункту.

Під час перевірки у пункті пропуску «Могилів-Подільський - Отач» мікроавтобуса «Фольксваген» в одного з пасажирів виявили цікавий «джентльменський набір». Росіянин 1990 року народження віз у коробці різне радіотехнічне начиння: дві радіостанції «Kenwood», 4 антени, 13 флеш-носіїв та дев’ять сім-карт різних мобільних операторів,  а також десять USB-шнурів і радіоприймач. Ще у нього виявили печатку «Зенітний полк», жетон з написом «ДМБ РФ». Іноземець повідомив, що служив у групі російських військ у Придністров'ї. Для чого їде в Україну, ще й з таким багажем, «дембель» не зміг відповісти. Після взяття пояснень правоохоронцями росіянина повернули назад на територію Молдови, повідомила пресслужба ДПСУ.

Також у цьому пункті пропуску не поталанило молдованину. Водій вантажівки «МАН» «прикрасив» кабіну забороненою символікою. На сонцезахисній шторці під лобовим склом він розмістив георгіївську стрічку, виготовлення та пропаганда якої в Україні є адміністративним правопорушенням. Після проведення процесуальних дій співробітниками поліції, прикордонники проставили в паспорт іноземця штамп про заборону в’їзду в Україну на 3 роки, з яким він і виїхав у Молдову.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини