На Вінниччині солдат-контрактник грабував людей похилого віку

29.08.2019 13:57
На Вінниччині солдат-контрактник грабував людей похилого віку

У Вінницькій області до чотирьох із половиною років засуджено військовослужбовця та цивільну особу за пограбування людей похилого віку. Про це  повідомили у пресслужбі військової прокуратури Центрального регіону України, пише УНН

"За публічного обвинувачення військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України засуджена група осіб, які здійснили грабіж осіб похилого віку", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, 22 березня 2019 року солдат-контрактник, перебуваючи за межами військової частини, діючи за попередньою змовою з цивільною особою, незаконно проник до будинку пенсіонерів. Зловмисники застосували до господарів фізичне насильство та викрали майно.

23 серпня 2019 року Гайсинський районний суд Вінницької області ухвалив вирок, яким обвинувачених визнано винними та призначено міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців кожному. Майно потерпілим повернуто в повному обсязі.

Військовослужбовець на час скоєння злочину кілька місяців перебував у "самоволці". Справа щодо обвинувачення солдата в скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 407 Кримінального кодексу України (самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез'явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах воєнного стану) наразі перебуває в суді.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X