На Вінниччині поліцейські протягом місяця притягнули до адмінвідповідальності 257 іноземців

12.11.2019 20:06

З 8 жовтня нa території Вінницької області проводиться спецоперaція «Мігрaнт». Поліцейські разом з робітниками мігрaційної служби та прикордонниками виявили 257 фактів порушень адміністративного законодавства. 

Метою профілактичного відпрацювання є контроль за виконанням законодавства в міграційній сфері, виявлення фактів незаконного перебування на території області іноземців або осіб без громадянства, а також попередження інших правопорушень.

Працівники поліції перевіряли громадські місця, місця великого скупчення людей, повідомляє пресслужба нацполіції Вінницької області.

Як розповів начальник управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Кирило Доценко, за цей період до адмінвідповідальності поліцією притягнуто 257 іноземців, направлено одне подання про скасування дозволу на імміграцію, одне – на скасування посвідок на постійне проживання в Україні, 3 – на тимчасове проживання. Прийняті рішення про примусове повернення 56 іноземців або осіб без громадянства у країну походження.

Крім цього, співробітники могилів-подільської поліції спільно з прикордонниками в міжнародному пункті пропуску через державний кордон  затримали 23-річного громадянина Молдови, який значиться в міжнародному розшуку за вчинення крадіжок та шахрайств.  

Профілактичні заходи по оперції «Мігрант» продовжуються.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X