На відомому пляжі Одеси порив вітру здув дитячий візок із немовлям у море (ВІДЕО)

13.03.2019 11:50

11 березня на пляжі “Аркадія” через сильний порив вітру дитячий візок впав у море з пірсу. Мама немовляти кинулась за ним у воду. Обох врятував випадковий свідок події Василь Бушаров. Чоловік написав про те, що трапилось на сторінці у Facebook.

Як розповів Василь Бушаров, температура води на той момент не перевищувала п'яти градусів.

"Аркадія. Пляж. Сидимо, дивимося на море. Справа на пірсі помічаємо маячню. Там кілька дорослих людей. Один з хлопців знімає одяг. Причому знімає дуже швидко. Невже захотілося скупатися? Вода не тепліша за 5 градусів. Стрибає у воду з далекого боку пірсу", – написав він.

Також він додав, що приблизно через 30 секунд на пірс підняли жінку, а ще через кілька секунд – маленьку дитину, а потім з води вибрався молодий чоловік.

"Люди кутають дитини в одяг. Швидко йдуть з пляжу. Вітер був такої сили, що возик з дитиною здуло з пірсу. Мама, стрибнула за нею слідом. Гадаю, що якби не сталося поруч того хлопця, то потонули б обидва. Врятувалися. Або правильно сказати – врятував", – додав Бушаров.

Він також зазначив, що возик ніхто діставати з води не став – він залишився в море, і виклав відео з предметом, що "потонув".

Читайте також: "Смерті, травми і понад 500 міст і сіл без світла: ДСНС про наслідки негоди в Україні".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини