На варті Сходу й Півдня: відома антикорупційна організація презентувала нові осередки

20.09.2020 11:31

Сімдесят шість – саме стільки осередків тепер налічує всеукраїнська мережа «Стоп корупції». Три нові представництва «СтопКор» відкрив на Харківщині та Дніпропетровщині. Відтепер до організації приєднались антикорупціонери з Чугуєва, Дергачів та Кам’янського.

Їхніми очільниками стали Дмитро Грінвальд, Кирило Миланка та Сергій Худович. Всі – досвідчені борці з корупцією в своїх містечках.

Нагадаємо, влада Кам’янського на Дніпропетровщині фігурує в численних корупційних скандалах. Мер Білоусов та його оточення заробляють на всьому – від розпродажу землі до теплопостачання та озеленення. А «чорний» прибуток пускає на власну передвиборчу кампанію.

oseredok Kamyanske stopcor
Урочисте відкриття осередку Фото: СтопКор

За словами голови правління ГО «Стоп корупції» Ігоря Бондарчука, нові осередки активно долучаються до проєкту «Стоп політичній корупції», який займається виявленням та протидією фактам підкупу виборців.

«СтопКор» певен: на варті Сходу й Півдня — гідна, потужна команда. У подальших планах організації — до кінця року відкрити сотню осередків в усіх куточках України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини