На українців чекає нова платіжка за комуналку

В Україні очікується чергове подорожчання комунальних послуг. У платіжках українців з'явиться нова стаття витрат - абонплата за комунальні послуги. Про це заявив експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко в ефірі каналу "Україна 24", передає "УНІАН".

Komunalka
Фото: UAinfo

На думку експерта, загальна сума платежів за утримання будинку та прибудинкової території не збільшиться, проте в платіжці окремо виділять різні статті витрат.

"Як показує досвід, введення абонентської плати не зменшить вартість утримання будинку та прибудинкової території, а додасть", - розповів експерт.

За словами експерта, зміну тарифів одними з перших відчують мешканці будинків, де немає ОСББ.

"Це стосується того випадку, коли є прямі договори на поставку послуги, наприклад, водопостачання або водовідведення, з квартирами, і в утримання будинку та прибудинкової території не закладений тариф на утримання цих мереж всередині будинку. ОСББ, як правило, закладає безпосередньо вартість послуг з утримання мереж у складову тарифу на утримання будинку та прибудинкової території. ЖЕКи, як правило, не закладають", - пояснив він.

На думку експерта, постачальник послуг під виглядом поділу платежів може збільшити ціну, пояснюючи підвищення тим, що потрібно обслуговувати внутрішні мережі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ветеранів Дніпропетровської області нагородили медалями від Путіна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини