«На тобі, небоже, що мені не гоже»: у Кропивницькому підприємець намагався нагодувати школярів простроченими продуктами за бюджетний кошт

10.10.2019 14:00

Монополізація державних тендерів у Кропивницькому: як показав аналіз закупівель управління освіти міста, перевага постійно надається одним і тим самим постачальникам. Зокрема, зареєстрований у 2017-му ФОП Кобець Віктор Анатолійович переміг у 67 аукціонах загальною вартістю понад 62 млн грн. Та у чому полягає «секрет» успішності підприємця? Дивіться у сюжеті Артема Поліковського.

«Сама ця особа, ФОП Кобець, в місті він невідомий, відомий тільки завдяки таким багатомільйонним тендерам, але це загадкова особистість. Наприклад, він не має власної нерухомості, а з власних інсайдерських, але перевірених джерел, відомо те, що протягом лише 2019 року він двічі притягуватися до адміністративної відповідальності, пов'язаної зі зберіганням наркотичних речовин», – розповідає репортер місцевого видання «Прожектор» Андрій Клочек.

Приватний підприємець виграв уже 67 тендерів у Кропивницькому

Один з тендерів, за яким був укладений договір на 6 мільйонів 300 тисяч гривень на постачання вершкового масла, зацікавив правоохоронні органи. Виявилось, що термін зберігання вершкового масла підходить до кінця, тобто в жовтні цього року завершується термін придатності.

Тобто виявляється, що підприємець просто вирішив позбутися неліквіду, та ще й отримати за це державні кошти.

Але ще цікавішим є інше – зв'язок юного підприємця з секретарем міськради Андрієм Табаловим.

Журналісти зацікавилися: чому, власне, людина, яка не має великого досвіду в бізнесі та навіть не володіє складськими приміщеннями, отримує багатомільйонні підряди.

Варто наголосити, що ФОП Кобець орендує як складські приміщення, так і морозильні камери за невелику суму у підприємства, яке прямо пов'язане з Андрієм Табаловим. Приміщення розташовані саме там, де до недавнього часу знаходилась громадська приймальня Табалова. Автомобілі винаймаються у фірми «Юрія» та зареєстровані в Черкасах, кінцевим бенефіціаром цієї компанії також є Андрій Табалов.

Але ж сам секретар пояснює: він завжди підтримує місцевих підприємців.

«Я скажу, що це добре. Я вважаю, що саме кропивничани повинні вигравати наші тендери. Я особисто дотримуюсь нашого чинного законодавства і ні в який спосіб не допускаю конфлікту інтересів», – запевняє пан Табалов.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини