На території столичного містечка для «віпів» зафіксували нелегальні земснаряди

Ошатні газони, бруківка, зона барбекю та спортивний майданчик… І все це — на тлі казкового річкового краєвиду в межах столиці України. Чому відпочинок у цій оазі доступний лише обраним? Та яка незаконна діяльність ховається за фасадом VIP-містечка? Розслідувала Наталія Дігтяр.

За життям цього лакшері-хутірця «Стопкор» стежить пів року. У минулому розслідуванні ми показали, як заради наживи власники захопили чималий шмат берега, незаконно намили тонни піску та навіть змінили річище Коника. Це добре видно на мапах.

Після нашого розслідування паркан, який встановили нелегали, знесли. Та яким же було наше здивування, коли ми побачили новий паркан! І як з'ясувалося, піщані нелегали продовжують незаконний бізнес.

Незаконний земснаряд на березі Коника Фото: СтопКор

«От зараз ми бачимо незаконно намитий пісок, ми бачимо тут прямо свіжі шари ґрунту – це все було плесо. Це все були розливи Дніпра. Це державний заказник, територія міста Київ», — коментує координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Як зазначив його колега Богдан Хмельницький, зафіксовані активістами поблизу Коника земснаряди — незаконні, вони стоять на території прибережної смуги, що є грубим порушенням.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини