На Тернопільщині догнивають конфісковані в чорних лісорубів 56 дубів (фото)

16.12.2020 15:25

На державному підприємстві «Бучацьке лісове господарство» на Тернопільщині догнивають привезені сюди у 2019 році дуби. Про це з місця події повідомляє журналіст «СтопКору» Марія Шевель.

Buchah virubka lisu
Деревина зберігається на території ДП Фото: СтопКор
Buchah virubka lisu
Фото: СтопКор

«Сьогодні активісти ГО «Стоп корупції» спільно з представниками місцевого відокремленого підрозділу проводять рейд у Тернопільській області. Було виявлено, що дуби, які незаконно вирубали, і досі перебувають на зберіганні у цього підприємства. Зокрема, вони були передані сюди у 2019 році у рамках кримінального провадження», – розповіла вона.

Через кримінальне провадження, яке затягнулось на роки, доля деревини залишається невирішеною. У разі недоведення вини крадіїв – не буде ані грошей від продажу, ані лісу.

Активісти разом з головою правління ГО Ігорем Бондарчуком навідались до Центрального управління лісового господарства Тернопільської області, де поспілкувались із заступником керівника Любомиром Ничкою.

«На жаль, від пана Нички отримали відповіді далеко не на всі питання. Він переадресував нас до керівника Олега Яремка, якого на місці немає», – розповів Бондарчук.

Buchah virubka lisu
Активістам так і не вдалось поспілкуватись із Яремком Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X