На Сумщині судитимуть директора ТОВ за привласнення мільйона гривень під час будівництва футбольного поля

Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення коштів під час будівництва футбольного поля, підробки документів, а також легалізації доходів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 209 КК України).

За даними слідства, обвинувачений у 2018 році уклав з відділом освіти Краснопільської селищної ради договір на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям на території навчально-виховного комплексу.

На рахунок товариства замовник перерахував майже 1 млн грн в якості попередньої оплати, а також розрахунку за придбані матеріали, які були зазначені в офіційних документах. Керівник товариства зобов’язувався завершити роботи до грудня 2019 року. Однак у визначений строк роботи щодо будівництва футбольного поля не розпочинались. З отриманими протиправним шляхом коштами директор товариства вчинив ряд фінансових операцій.

Досудове розслідуванні у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Краснопільського відділення Охтирського відділу поліції ГУ Нацполіції у Сумській області.

Слід зазначити, що керівник товариства також обвинувачується в привласненні 1,1 млн грн під час будівництва футбольного поля зі штучним покриттям у м. Дружба Ямпільського району та 507 тис грн під час будівництва мініфутбольного поля зі штучним покриттям на території Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Пресслужба прокуратури Сумської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини