На Сумщині службовцю Служби автомобільних доріг повідомлено про підозру за фактом службової недбалості, яка призвела до розтрати 400 тис грн

30.03.2020 16:50

Охтирська місцева прокуратура повідомила про підозру провідному інженеру одного з відділів Служби автомобільних доріг за фактом службової недбалості, яка, ймовірно, призвела до привласнення керівником товариства з обмеженою відповідальністю бюджетних коштів (ч. 2 ст. 367 КК України).

За версією слідства, вказана особа, до службових обов’язків якої відноситься, зокрема, контроль та приймання виконаних робіт на об’єктах, у 2017 році підписала офіційну документацію, не перевіривши фактичне виконання робіт по ремонту мостового переходу автомобільної дороги загального користування державного значення Тростянець-Ницаха-Солдатське. Відтак через відсутність належного контролю керівник товариства, яке виконувало ремонт мостового переходу, за версією слідства, в актах виконаних робіт завищив їх обсяги та привласнив майже 400 тис грн.

Стосовно зазначеного директора товариства з обмеженою відповідальністю триває судовий розгляд за обвинуваченням у привласненні коштів та службовому підробленні.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X