На Сумщині слідчу поліції судитимуть за фальсифікацію матеріалів кримінального провадження

18.05.2020 15:21

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно слідчої поліції, яка обіймає посаду заступниці начальника слідчого відділення одного з районних відділень поліції в Сумській області, за фактом внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей та складання неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Встановлено, що під час здійснення слідчою поліції досудового розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, з підозрюваним та свідком не проводився слідчий експеримент. Протоколи його проведення були сфальсифіковані. Це підтверджується висновком експерта, відповідно до якого підписи свідка та підозрюваного у протоколах є підробленими.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Полтава.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X