На Сумщині голова ОДА змушує замовкнути активіста, щоб не втратити незаконний прибуток

03.07.2020 15:32

Новопризначений голова ОДА Сумської області Роман Грищенко вдався до тиску на голову сумського осередку ГО «Стоп корупції» Бориса Спіцина у зв’язку з його громадською діяльністю. Про це пан Спіцин повідомив у розмові з журналістами «СтопКору».

Gryshchenko
Голова Сумської ОДА Грищенко Фото: Суспільне

Борис Спіцин кілька років поспіль бореться з незаконними діями Сумської міськради. Протистояння точиться навколо будівлі у центрі міста, зведеної з порушенням технічних норм. Понад те, будівля зведена самовільно і не може бути введена в експлуатацію, а тому підлягає знесенню. Рішення про знесення самовільно збудованого об’єкта виніс Господарський суд Сумської області ще у 2014 році.
Попри це, міськрада Сум знехтувала судовими рішеннями та дозволила депутатові від партії «Батьківщина» Ігору Кушніру приватизувати земельну ділянку із незаконною забудовою.

Донедавна тут планували відкрити розважальний комплекс для дітей «Місто розваг». Нині, як розповів пан Спіцин, дитячі розваги перетворилися на дорослі – місто розваг стало «Світом вина». А син представника сумської мерії, прокурор Володимир Шилов, закрив справу, відкриту за скаргою Спіцина у 2019 році.

«Мені телефонують люди, які до цієї землі навіть не мають відношення. А голова Сумської облдержадміністрації Грищенко каже, що Спіцина треба зупинити», – розповів Борис Спіцин.

Spitsyn
Голова сумського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Борис Спіцин Фото: СтопКор

Він зазначив, що фігурантам усієї цієї схеми невигідно втратити прибутки від бізнесу на території у центрі міста, адже нині оренда першого поверху незаконної будівлі становить 120 000 грн на місяць. Другий поверх, за словами Спіцина, планують здавати за 80 000. Тож за 200 000 грн на місяць і голова ОДА Грищенко, і залучені до справи представники СМР будуть робити все, аби кримінальні провадження закривалися, а активісти не подавали нових скарг та не заважали «заробляти» гроші.

«Сумською областю керують люди з ненайкращою репутацією. Колишній військовий прокурор Грищенко, нині голова ОДА, свого часу приховав інформацію, коли горіли склади боєприпасів у Балаклаві, і винні залишилися непокараними. А його заступниця Мироненко замішана у корупційних схемах», – сказав Борис Спіцин.

Голова сумського осередку «Стоп корупції», попри тиск, знову подав скаргу на скасування Шиловим кримінальної справи і зараз очікує на нове рішення суду. А ми продовжимо ретельно відстежувати тему. Раніше «СтопКор» вже писав про незаконні дії Сумської міської ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X