На Сумщині Держекоінспекція не змогла виявити причини викиду токсичної речовини

20.07.2020 15:38

Біля міста Суми стався викид речовини “Одорант”, яка може становити загрозу для людей та викликати подразнення шкіри, очей, головний біль, нудоту та сповільнення дихання. Державна екологічна інспекція Сумщини не змогла ані спростувати, ані підтвердити інформацію щодо можливої загрози для людей. Про це в коментарі "СтопКору" повідомили в пресслужбі.

sumi
Фото: Facebook/ Сумы - лучший город в мире

"Усі спроби, які ми намагались застосувати, щоб отримати якісь дані, закінчились нічим", – наголосили в інспекції.

За словами жителя Сум та активіста місцевого відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Бориса Спіцина, у самому місті сторонніх запахів не відчувається.

“Жителі деяких районів міста Суми не відчувають неприємного запаху цієї речовини. Міська рада не коментує ситуацію, тому ми особисто намагаємося дізнатися все можливе про цей інцидент та будемо тримати вас в курсі”, – зазначив він у коментарі “Стопкору”.

Зазначимо, що раніше на своїй сторінці в Facebook заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Журба повідомив про викид токсичної речовини “Одорант”, яка може становити загрозу для людей та викликати подразнення шкіри, очей, головний біль, нудоту та сповільнення дихання. За день до цього жителі Сум скаржились на неприємний запах у різних районах міста, при цьому людей охоплював сильний кашель і було важко дихати.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини