На Сумщині через аварію на нафтопроводі стався розлив нафти

На Сумщині стався розлив нафти в результаті аварії на нафтопроводі. Повідомляється, що приблизна площа забруднення становить 210 квадратних метрів.

Na Sumshchyni stavsya rozlyv nafty
На Сумщині стався розлив нафти внаслідок аварії на нафтопроводі Фото: Держекоінспекція

"Тільки в Державну екологічну інспекцію в Сумській області надійшло оперативне повідомлення про розгерметизацію нафтопроводу Лутище-Качанівка. В результаті аварії на землях біля об'єкта стався розлив нафтової суміші на ділянці зораного поля", - йдеться в повідомленні Держекоінспекції.

Для з'ясування обставин події і вимірювання точної площі забрудненої ділянки та відбору проб ґрунту на місце події виїхали фахівці екоінспекції.

Також повідомляється, що комісії "Охтирканафтогазу" і "Укрнафти" обстежують територію біля нафтопроводу для встановлення та ліквідації причин аварії.

Читайте також інші схожі новини:

  • У Чорному морі біля Новоросійська (РФ) розлили нафту. Площа забруднення становить 80 квадратних км. «Грінпіс» запевняє, що нафтова пляма вплине на життя морських тварин і на людину, а її ліквідація займе декілька тижнів.
  • Біля узбережжя Одеси, де завалився на борт танкер "Delfi", зафіксований розлив нафтопродуктів, концентрація яких перевищує норму майже в сотню разів.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини