На Сумщині дівчина під дією наркотиків виготовляла по рецепту психотропні речовини

26.11.2019 21:30

У місті Конотоп у “підвальних” лабораторіях зловмисники виготовляли наркотичку речовину амфетамін в особливо великих розмірах. Відомо, що готову речовину вони збували на території області через мережу дилерів та шляхом так званих «закладок».
Під час обшуків, які провела прокуратура спільно з СБУ та поліцією, на одній із територій приватного домоволодіння виявили справжню нарколабораторію, де 27-річна дівчина виготовляла психотропні речовини. Вона сама перебувала у стані наркотичного сп’яніння.

Під час обшуку вилучено велику кількість амфетаміну в готовому та напівготовому стані, канабіс, хімічні реактиви, у тому числі прекурсори, обладнання, а також рецепти та інструкцію з виготовлення психотропних речовин, повідомляє пресслужба прокуратури Сумської області.

Наразі прокуратура міста Конотоп здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України щодо незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. На даний момент триває досудове слідство, вилучені речовини передані для проведення експертизи, також встановлюються спільники дівчини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X