На стратегічне держпідприємство радником керівника працевлаштували адвоката Насірова

21.08.2020 08:21

Попри численні корупційні скандали, які висвітлювалися в ЗМІ, «Укроборонпром» продовжує прилаштовувати на стратегічні підприємства людей без будь-якого досвіду роботи в галузі.

antonov-wall
Фото: Стопкор

Цього разу пощастило Любомиру Дроздовському — адвокату скандального екскерівника Державної фіскальної служби України Романа Насірова, якому інкримінують незаконні відтермінування сплати податків компаніям депутата-втікача Олександра Онищенка.

Людина, що придумала Насірову ту саму картату ковдру, тепер офіційно – радник нового президента заводу Олександра Лося. Того, якого глава «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус тільки місяць тому призначив на посаду.

Не видатний нічим, крім корупційних скандалів, Дроздовський прийнятий на держпідприємство на 0.25 ставки, що менше навіть за мінімальну заробітну плату! Тобто очевидно, що людина пішла не по гроші, а за ідею! Чи не можемо ж ми подумати, що адвокат Дроздовський, який ніколи, правда, не займався ні авіацією, ні авіабудуванням, пішов на держпідприємство «кришувати потоки» і «будувати схеми», чи не так?

З огляду на послужний список Дроздовського, який задорого «відмазував» від в'язниці керівництво ЄЕСУ Юлії Тимошенко і корупціонера-керівника ДФС, виникає логічне запитання: що затіяв новий президент заводу і хто приставив до нього такого радника?

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини