На столичній Воздвиженці вже тиждень не вщухає протест через банкіра Дудника (фото)

19.06.2020 15:22

19 червня на Подолі у Києві — знову протест. Вийшли активісти та представники Українського товариства сліпих (УТОС). Люди вкотре вимагають в Андрія Дудника припинити «віджимати» територію, яка за законом належить їм.

Ілюстрація: СтопКор

«Ми зібрались тут із самого ранку, щоб допомогти думкам пана Дудника рухатись у вірному напрямку, а не в напрямку роздумів, як пограбувати незрячих. Ви приймайте правильні рішення — і в житті у вас все складеться. Будь ласка, не заважайте нашим УТОСівцям будувати їхній будинок. Вони і так ображені в житті, у них немає зору, їм важко жити. А ви зараз створюєте такі перепони та хочете «віджати» у них землю, де споруджують будинок», – наголосили протестувальники.

Люди з вівторка протестують на столичному Подолі біля помешкання Дудника Фото: СтопКор

За їхніми словами, банкір хоче збудувати приватну елітну школу на земельній ділянці, яка перебуває в безстроковому користуванні товариства сліпих.

Зазначимо, Андрій Дудник – фінансовий директор заснованої українським бізнесменом Віктором Пінчуком групи «EastOne Group», а також голова наглядової ради підконтрольного Пінчуку банку «Кредит Дніпро». За даними журналіста Артема Поліковського банкір нібито намагається віджати будинок в УТОСу. Про це йдеться в розслідуванні журналіста «СтопКору» Артема Поліковського.

Нагадаємо, УТОС надає роботу кільком сотням людей із вадами зору. Вони змушені щодня їздити до виробничого центру зі спальних районів Києва, щоб руками виготовляти вироби (вимикачі, металогалантерея та інше). Добираються звісно що транспортом, щодня зіштовхуючись із безліччю перепон.

Після тривалих пошуків інвестора знайшлися врешті ті, хто згодився побудувати 10-поверховий житловий будинок просто навпроти УТОСу та надати там квартири працівникам. Зазначимо, у товаристві мають безтермінові права власності на земельну ділянку.

Коли будівництво розпочалось, на майданчик почали приходити псевдоактивісти, які виступали проти зведення будинку. За їхніми словами, вони представляють орган самоорганізації населення «Воздвиженка».

Заснували «Воздвиженку» більш ніж рік тому, керівники – Дмитро Востревцов і Дмитро Манжола. Але у позові до суду, яким вимагають накласти арешт на будівництво, разом із організацією стоять ще два прізвища – Тетяна Максименко та Андрій Дудник.

Андрій Дудник Фото: скріншот

Перша – безробітна, другий – топменеджер Віктора Пінчука (про компанії дивіться вище).

Як згодом з’ясувалося, Дудник виступає за будівництво елітної приватної школи на цьому місці. Яким чином бізнесмен планував реалізувати свій комерційний проєкт на територіях УТОСу, поки що незрозуміло.

Сам Дудник у коментарі журналістам безапеляційно заявляє "Приватній школі бути!"

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини