На столичній Борщагівці поліцейські з КОРДом викинули орендаря з будинку: подробиці

24.12.2020 16:05

На Софіївській Борщагівці стався неприємний інцидент – місцеві поліцейські на чолі з Олександром Саком та разом із спецпризначенцями виставили з дому людину. Про це повідомили активісти ГО «Стоп корупції», які провели акцію протесту біля ГУ НП у Київській області.

Borschgivka novini
Поліція виносить речі потерпілого, якого перед цим затримали і відвезли до райвідділу Фото: СтопКор
Borschgivka novini
Фото: СтопКор

За їхніми словами, власник будинку помер, залишивши після себе іпотеку. Кредитна компанія забрала його у свою власність та здала в оренду. Паралельно в будинку проживали родичі померлого (які не були власниками майна). Наступного дня після заселення орендаря в гості завітали поліцейські разом із КОРДом. Чоловіка поклали обличчям на підлогу та протримали в будинку 5 годин. Після чого його вже разом із охороною, яка прибула на виклик, відвезли до поліції, де йому нібито не було надано жодної правової допомоги, а адвоката взагалі не було допущено.

Borschgivka novini
Фото: СтопКор

«Коли до нас звернувся потерпілий, ми провели власне розслідування та виявили, що будинок виставлено на продаж за 355 тисяч доларів. Підозрюємо, що місцева поліція «в долі» з родичами померлого господаря. У нас також виникають сумніви щодо політики у цій справі керівника обласної поліції Андрія Нєбитова, адже КОРД міг би приїхати лише отримавши дозвіл від них. Ми хочемо зрозуміти, у чому ж насправді річ, та захистити права людини, якій було завдано як матеріальну, так і фізичну шкоду», – наголосили мітингувальники.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини