На стадіоні “Арена Львів” хочуть відкрити центр вакцинації

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький повідомив, що після наради з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком було прийнято рішення відкрити центр вакцинації на стадіоні “Арена Львів”, передає РБК-Україна.

arena lvov
Фото: ffu.ua

"Наразі йшлося про те, щоб створити такий центр на стадіоні Арена Львів. Цей об’єкт найбільше відповідає рекомендаціям Міністерства для облаштування центрів", - розповів Козицький.

Голова Львівської ОДА вважає, що відкриття такого центру надасть можливість проводити щеплення від COVID-19 для якомога більшої̈ кількості дорослого населення, першочергово – зареєстрованих осіб через додаток "Дія", - та надасть своєчасний доступ до вакцин.

За його словами, зараз необхідно врегулювати низку організаційних питань, у першу чергу це стосується кадрового забезпечення роботи центру. Адже до процесу вакцинації залучатимуть не лише медиків, а й волонтерів та студентів медичних закладів.

Також треба обрати тип центру вакцинації, аби знати, скількох людей за день він забезпечить вакциною.

На розгляді в ОДА наразі й питання матеріального забезпечення центрів холодильним обладнанням, комп’ютерною технікою, стабільним сполученням з електронними мережами, охороною під час та після роботи.

"Проблемним питанням залишається розташування стадіону, об’єкт є поза містом, у зв’язку з цим доїзд може бути ускладнений. Саме тому розглядатимемо альтернативні варіанти розміщення центрів вакцинації, щоб наблизити їх до Львова та забезпечити безперешкодний доїзд населення з околиць міста чи області", - зазначив Козицький.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, силовики Лукашенко опублікували «зізнання» Софії Сапеги.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини