На протест – на інвалідних візках: в Донецькій області люди перекривали трасу через проблеми “Славкурорту” (фото, відео)

13.08.2019 13:04

12 серпня неподалік міста Слов'янська люди вийшли на протест через постійні перебої з постачанням води та електроенергії мешканцям так званого мікрорайону "Славкурорт". Ще за радянських часів вони отримали там будинки, однак останні 3 роки зіштовхнулись із серйозними проблемами з наданням житлово-комунальних послуг.

"Наші основні вимоги – віддати світло й воду в комунальну власність міста та врятувати (від закриття – ред.) наш санаторій в Слов'янську – він єдиний в Україні з ортопедією", – зазначила організатор акції Наталя Сищенко в коментарі місцевому кореспонденту "СтопКору" Володимиру Рибалкіну.

Організатор акції Наталя Сищенко - місцева мешканка

Наразі балансоутримувачі "Славкурорту", на думку місцевої влади, руйнують цю здравницю. Люди зі свого боку страждають від того, що належно сплачують за послуги, але не отримують їх.

"У помешканнях постійно відбуваються перепади напруги, відсутнє постачання води. Люди вимагають, щоб все-таки хтось дав їм відповідь, як далі вони будуть жити", – наголосив Рибалкін.

Акція місцевих жителів тривала до 14.00. Протестувальники пропускали лише автомобілі швидкої допомоги й службовий транспорт.

Фото: Володимир Рибалкін
Фото: Володимир Рибалкін
Люди перекривали рух на трасі Київ-Довжанський під Слов’янськом Фото: Володимир Рибалкін
Фото: Володимир Рибалкін
Фото: Володимир Рибалкін
Останні 3 роки в районі проблеми з постачанням води та світла Фото: Володимир Рибалкін
Фото: Володимир Рибалкін
Фото: Володимир Рибалкін
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X