На полях та у судах: агрокомпанії потерпають від харківських рейдерів

05.02.2019 15:26

Випадки агрорейдрства на північному сході країни частішають. Нещодавно зловмисники знову силовими методами блокували роботу одного з підприємств «Росток-Холдингу» в Ічні, при цьому постраждали директор компанії і журналістка «СтопКору». Ще одна гучна історія із залученням правоохоронців трапилась із фермерським господарством «Фермер-Агро».

«СтопКор» вже знімав про це сюжет, тож нагадаємо подробиці. На Харківщині угрупування озброєних «тітушок» декілька тижнів блокувало сільськогосподарську техніку та перешкоджало збору врожаю. За словами постраждалих пайовиків, врожай та землю намагаються відібрати на користь фірми «Добрий господар». Це фірма відомої поплічниці харківських рейдерів, яка спеціалізується на обмані селян ще з 2012 року.
Андрій Обора, власник двох агропідприємств – «Фермер-Агро» та «Дари Слобожанщини» каже – підозрює у викраденні врожаю таку собі Ганну Камінську, що не боїться просто скосити його соняшник, оскільки має неабиякі зв’язки серед силовиків.

Поліція ж, яка приїжджала на сутички людей із невідомими молодиками, охороняла швидше їх від розгніваних селян, що також викликало неабияке обурення у фермерів, яким не давали зібрати власне зерно.

До речі, історія із «Фермер-Агро» й досі не вирішена, справа знаходиться в судах. Та чи не буде цей суд таким самим, як і з «Росток-Холдингом»? Стежте за розвитком ситуації:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини