На піщаному фронті без змін: на громадському блокпосту біля “Мостобуду” – тихо

23.10.2018 13:04

Другий день біля воріт ТОВ «Мостобуд» на Видубичах група громадських активістів контролює ситуацію з вивезенням піску. На виїзді встановили контрольно-пропускний пункт, на якому борці з браконьєрами контролюють рух вагового транспорту, перевіряють товарно-транспортні накладні у водіїв та зупиняють спроби вивезення крадених надр. Наразі точка з нелегального видобутку піску не функціонує.

Нагадаємо, днями слідчо-оперативна група ГУНП Деснянського району Києва, представники Деснянської прокуратури та співробітники Управління захисту економіки міста Києва провели слідчі дії на території незаконної точки видобутку у київській промзоні по вулиці Промисловій, 4. Об'єкт на Видубичах не функціонує, однак, за даними громадських активістів, з місця вивозили пісок.

Слідчі не розголошували, скільки тонн піску та які машині залишаються на місці. Про це «СтопКору» повідомив очільник Української асоціації видобувачів піску Вадим Пелих.

Слідчі водної поліції подали клопотання до суду щодо накладення арешту на техніку нелегалів, тому жодна діяльність на точці не може здійснюватися.

Повідомляється також, що 17 жовтня на засіданні Постійної комісії Київради з питань законності, правопорядку і запобігання корупції розглядали питання розірвання договору оренди земельної ділянки "Мостобуд". За роки користування землею це підприємство не заплатило громаді Києва понад 100 мільйонів гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X